MOK

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

obrazek

Trwają przygotowania w siedleckim Sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który działa jak co roku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią, staramy się, aby Orkiestra mogła zagrać ponownie w naszym mieście.

Wszystkich zarejestrowanych wolontariuszy zapraszamy po odbiór puszek i identyfikatorów w dniach: 29 stycznia (piątek) w godz. 10:00-20:00 i 30 stycznia (sobota) w godz. 10:00-16:00, do sali widowiskowej „Podlasie”, przy ul. Sienkiewicza 63. Osoby niepełnoletnie zapraszamy z opiekunem!

Uruchomiliśmy eSkarbonkę WOŚP! Kliknij i dorzuć się!

Już teraz można wesprzeć Orkiestrę dorzucając się do wirtualnej eSkarbonki oraz do puszek stacjonarnych w sali ćwiczeń Agata Joga, w Salonie Łazienek ESKA, w Kiosku u Alexa, w Instytucie Estetyki, w Krynicy Vitamin oraz w Ośrodku Hipoterapii i Rekreacji Konnej „Leśny Konik”.

W niedzielę 31 stycznia 220 wolontariuszy wyruszy na ulice Siedlec by zbierać pieniądze na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

W dniu finału od godziny 12:00 na naszym kanale YouTube trwać będzie transmisja live, podczas której będziecie mogli zobaczyć prosto ze sceny w sali widowiskowej Podlasie: koncerty, rzeczy na licytacje, pokaz pierwszej pomocy, rozmowy z rodzicami, których dzieciom życie i zdrowie uratował sprzęt zakupiony przez WOŚP, a także wiele innych atrakcji, o których więcej wkrótce.

Podczas transmisji pokażemy wam również to, co aktualnie będzie działo się na terenie naszego miasta i w okolicach. W tym roku grać z nami będą także Parkrun Skórzec i Leśny Konik, a po ulicach naszego miasta poruszać się będzie objazdowa motokwesta – szczegóły już niedługo!

Morsy Siedlce zapraszają w dniu finału o godz. 9:00 całe Siedlce i okolice na wspólne morsowanie i licytację okolicznościowych koszulek, ufundowanych przez sponsorów. Całkowity dochód zasili konto WOŚP.

Zwracamy się też z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli i otwartego serca, do firm i instytucji w naszym mieście i nie tylko. Pomóżcie nam i wesprzyjcie nasze działania przy organizacji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poszukujemy strategicznych sponsorów i innych dobroczyńców, ofiarodawców oraz chętnych osób do współorganizacji. Jeżeli połączymy nasze siły na pewno uda nam się zorganizować wspaniały Finał.

Więcej informacji już niebawem!