MOK

Konkurs plastyczny "Bożonarodzeniowa Szopka"

obrazek

W konkursie oceniono 71 prac z 15 placówek oświatowych oraz 13 prac zgłoszonych indywidualnie.

Komisja w składzie:
Dorota Pikula-Kuziak – historyk sztuki – przewodniczący komisji
Ireneusz Parzyszek – plastyk
Kamil Antolak – plastyk-grafik
postanowiła przyznać:

W KATEGORII: „PRZEDSZKOLA, ”klasy "0"
I miejsce - Aleksandra Zasuwik
Miejskie Przedszkole nr 21 z oddziałami integracyjnymi w Siedlcach, opiekunowie: Ewa Wąsowska, Dorota Kudelska
II miejsce - Alicja Brzyska
opiekun: Olga Brzyska
III miejsce - Marcel Bereś
Miejskie Przedszkole nr 6 w Siedlcach, opiekunowie: Iwona Wyrzykowska, Aneta Lasota
III miejsce - Dominik Pieńkowski
Miejskie Przedszkole nr 13 w Siedlcach, opiekunowie: Elżbieta Dmowska

WYRÓŻNIENIA:

Nelly Celińska-Drozd - Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach, opiekun: Dorota Kmiecik, Anna Jasieńczuk
Kornelia Osiak - Miejskie Przedszkole nr 13 w Siedlcach, opiekun: Elżbieta Dmowska
Maja Klementowicz - Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach, opiekunowie: Dominika Markiewicz, Joanna Kuzaka
Marcel Adamczyk - Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach, opiekun: Małgorzata Klimek
Alicja Komar - Miejskie Przedszkole nr 6 w Siedlcach, opiekunowie: Iwona Wyrzykowska, Aneta Lasota
Hanna Jastrzębska - Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach, opiekunowie: Patrycja Wakuła
Kornelia Przybyłek - Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach, opiekun: Małgorzata Klimek
Natalia Siwiec - Miejskie Przedszkole nr 13 w Siedlcach, opiekun: Elżbieta Dmowska

W KATEGORII: „SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I – III”:
I miejsce - Zofia Zima
Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach, opiekun: Martyna Kurpiowska
II miejsce - Antoni Zima
Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach, opiekun: Anna Pietrzak
III miejsce - Gabriela Ługowska
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach, opiekun: Hanna Michalik

WYRÓŻNIENIA:
Julia Celej - Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach, opiekun: Martyna Kurpiowska

W KATEGORII: „SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV – VIII”:
I miejsce - Hanna Drajkarz
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach, opiekun: Ewa Bielińska
II miejsce - Mikołaj Pradiuch
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach, opiekun: Ewa Bielińska
III miejsce - Antonina Grochowska
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach, opiekun: Hanna Michalik

WYRÓŻNIENIA:
Zuzanna Ługowska - Szkoła Podstawowa nr 8 w Siedlcach, opiekun: Piotr Kozak
Dominik Otorowski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Siedlcach, opiekun: Kinga Kosieradzka
Dominika Ługowska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach, opiekun: Hanna Michalik

W KATEGORII: szkoły średnie
brak zgłoszeń - nagród nie przyznano