MOK

Kartka Bożonarodzeniowa

obrazek

W konkursie oceniono 374 prac z 45 placówek oświatowych oraz 16 prac zgłoszonych indywidualnie.

Komisja w składzie:

1. Dorota Pikula – historyk sztuki (przewodnicząca komisji)
2. Ireneusz Parzyszek – plastyk
3. Kamil Antolak – plastyk-grafik

postanowiła przyznać:


W KATEGORII „PRZEDSZKOLA, ”KLASY 0"

I miejsce
Aleksander Piekarski - Niepubliczne Przedszkole im. "Kubusia Puchatka
opiekun: Elżbieta Trojecka
II miejsce
Maja Borkowska - Katolickie Przedszkole "Ogródek świętego Franciszka"
opiekun: Elżbieta Kozieł, Emilia Butkiewicz
III miejsce
Zofia Jastrzębska - Miejskie Przedszkole nr 22,
opiekun: Jolanta Prokopiuk

Wyróżnienia:

Zofia Chruścicka - Miejskie Przedszkolenr 26, opiekun: Anna Ziemniewicz
Oliwia Komar - Katolicka Szkoła Podstawowa, opiekun: Magdalena Pastor, Anna Ługowska
Maja Troć - Katolickie Przedszkole "Ogródek świętego Franciszka", opiekun: Elżbieta Kozieł, Emilia Butkiewicz
Jagoda Strawa - Niepubliczne Przedszkole im. "Kubusia Puchatka, opiekun: Elżbieta Trojecka

W KATEGORII „SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I – III”:
I miejsce
Natalia Bukatczuk
opiekun: Alina Bukatczuk
II miejsce
Amelia Bohowicz - Szkoła Podstawowa nr 2,
opiekun: Anna Magdziak
III miejsce
Joanna Konstantynowicz - Szkoła Podstawowa nr 12,
opiekun: Aleksandra Półtorzycka

Wyróżnienia:
Gabriela Babicz - Szkoła Podstawowa nr 8, opiekun: Piotr Kozak
Wiktor Komar - Szkoła Podstawowa nr 4, opiekun: Iwona Piekarska
Maja Stachurska - Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, opiekun: Agnieszka Kamieńska-Ławecka

W KATEGORII „SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV – VIII”:
I miejsce
Julianna Jastrzębska - Szkoła Podstawowa nr 1,
opiekun: Bożena Prachnio
II miejsce
Emilia Witkowska - Szkoła Podstawowa nr 7,
opiekun: Hanna Michalik
III miejsce
Karolina Zasuwik - Szkoła Podstawowa nr 10,
opiekun: Ewa Bielińska

Wyróżnienia:
Jakub Pietrasik - opiekun: Monika Pietrasik
Marysia Boruta - Szkoła Podstawowa nr 5, opiekun: Beata Matusik-Rolińska
Lilianna Subda - Szkoła Podstawowa nr 1, opiekun: Bożena Prachnio

W KATEGORII "SZKOŁY ŚREDNIE":
I miejsce
Nikola Mazurczak - I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa
opiekun: Ewa Raubo
II miejsce
Aleksandra Bareja - IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego
opiekun: Małgorzata Piasek
III miejsce
Ida Jastrzębska-Pypowska - Katolickie Liceum Ogólnokształcące
opiekun: Hanna Michalik

Wyróżnienia:
Kamila Uziębło - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Siedlcach, opiekun: Stanisław Kmiecik
Kacper Izdebski - I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach, opiekun: Ewa Raubo
Patrycja Gmur - II Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach, opiekun: Aleksandra Czmoch