Szła Kolęda 2021 online - ogłoszenie wyników

29 stycznia 2021 (Piątek)
Miejski Ośrodek Kultury

Podczas obrad komisji oceniającej prezentacje on-line XV Przedszkolnego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2021”, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach oraz Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach, oceniono 23 podmioty wykonawcze.

Komisja w składzie:
1. Marlena Maria Uziębło
2. Małgorzata Czeredys-Bryńczak
3. Jarosław Wójcik

Wyłoniła laureatów:
- Dawid Filipczuk, Bianka Skwira, Gabriela Mazurek, Paweł Jaworski – Miejskie Przedszkole nr 9 w Siedlcach;
- Maja Grochowska – Miejskie Przedszkole nr 27 w Siedlcach;
- Leon Grochowski – Oddział Przedszkolny Katolickiej Szkoły Podstawowej w Siedlcach;
- Inessa Chojecka – Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach;
- Dagmara Klewek – Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach;
- Cyryl Kopeć – Miejskie Przedszkole nr 17 w Siedlcach;
- BIEDRONKI – Niepubliczne Przedszkole „Słoneczna Dolina” w Siedlcach;
- Pola Maros – Miejskie Przedszkole nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach;
- Hubert Borkowski – Przedszkole Niepubliczne „Pinokio” w Siedlcach;
- Wojciech Olichwiruk – Przedszkole Niepubliczne „Wesoły Smyk” w Siedlcach;
- Matylda Kiljańczyk – Zameczek – Niepubliczne Przedszkole Aktywności Twórczej Montessori

Laureatów zapraszamy po odbiór nagród do Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6 dn. 5 lutego 2021 r. (piątek) w godz. 16.30-18.00.  Dyplomy za udział zostaną wysłane do przedszkoli drogą elektroniczną.

Nagrania zwycięzców można zobaczyć na naszym kanale YouTube.