Każdy ma swoje Westerplatte... - impreza poetycko-muzyczna

25 sierpnia 2019 (Niedziela)
Park Aleksandria

Na zakończenie wakacji zapraszamy na plenerową imprezę poetycko-muzyczną poświęconą Janowi Pawłowi II. W niezwykłej scenerii siedleckiego Parku Aleksandria usłyszymy ulubione piosenki Papieża Polaka i jego wiersze.

Z wyspy na stawie usłyszymy m.in. Barkę, Czarną Madonnę i Matkę w wykonaniu Marcela WójcikaZespołu Wokalnego Sweet Angels, działającego pod kierownictwem Edyty Wójcik.

Z łodzi pływających po stawie przypomniane zostaną wersy poezji Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II w interpretacji Siedleckiej Grupy Literackiej „Witraż”. Dla gości przewidziano także „Kremówki Papieskie” z Firmy Cukierniczej „Pszczółka”.

Organizatorami imprezy są Siedleckie Stowarzyszenie Literackie „Witraż” w Siedlcach oraz Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach.

Projekt dofinansowany przez Urząd Miasta Siedlce.