Doroczna wystawa prac uczestników zajęć w Pracowni Plastyki i Kreacji

02 sierpnia 2021 (Poniedziałek)
Mała Galeria Sztuki, ul. Sienkiewicza 63

Tegoroczna Doroczna wystawa prac uczestników zajęć w Pracowni Plastyki i Kreacji mimo trudności pozytywnie Państwa zaskoczy! Nasi Artyści zajrzeli w głąb zakamarków swojej wyobraźni, a dzięki wyszlifowanym umiejętnościom i różnorodności technik, przenieśli swoje emocje na płótna. Wyobraźnia pozwoliła nam przetrwać ten trudny dla wszystkich czas, a tworzenie dało nam ukojenie splątanych myśli i uczuć. Mamy nadzieję, że Państwo również rozsmakujecie się w szerokiej palecie barw i emocji. Zapraszamy serdecznie na otwarcie wystawy w Małej Galerii Sztuki MOK, ul. Sienkiewicza 63, które odbędzie się 25 czerwca 2021 r. o godzinie 14:00. Wystawa czynna do 3 września 2021 r.

Zapraszamy również do naszej wirtualnej Galerii, poniżej, gdzie możecie obejrzeć prace, nieobecne na wystawie w Małej Galerii Sztuki.